• Find us on Facebook

• RSS Pilka Nozna

• West Ham - Liverpool 2-1 w dodatkowym meczu Pucharu Anglii February 9, 2016
      W ostatniej minucie dogrywki Angelo Ogbonna dał West Hamowi bramkę na 2-1, a w konsekwencji awans do 1/8 finału Pucharu Anglii. W podstawowym czasie gry było 1-1.
    • VfB Stuttgart - Borussia Dortmund 1-3 w Pucharze Niemiec February 9, 2016
      Łukasz Piszczek zagrał 90 minut w barwach Borussii Dortmund, a jego drużyna pokonała VfB w Stuttgarcie 3-1 i awansowała do półfinału Pucharu Niemiec. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził Przemysław Tytoń, bramkarz gospodarzy. W trakcie spotkania na boisko poleciały... piłeczki tenisowe.
    • Giorgio Chiellini nie wystąpi w meczu z Bayernem w Lidze Mistrzów February 9, 2016
      Juventus Turyn w pierwszym meczu 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium będzie musiał radzić sobie bez Giorgia Chielliniego. Włoski obrońca nabawił się kontuzji naderwania mięśnia i czeka go przerwa ok. trzech tygodni.
    • Trio Messi, Neymar, Suarez może się rozpaść? Chińczycy wkraczają do gry. Wideo February 9, 2016
      Według dziennikarzy Sky Sports szefowie Barcelony nie będą w stanie zatrzymać swoich najbardziej skutecznych piłkarzy. Najbliżej odejścia jest ponoć Neymar, który ma przejść do Manchesteru United. W tym, by trójka z Barcy nadal mogła grac razem pomóc mogą…Chińczycy. W tym sezonie właściciele klubów z państwa środka są prawdziwymi królami transferowego polowania. Źródło: Press Focus/x-news
    • UEFA wypłaci klubom reprezentantów na Euro 2016 100 mln euro February 9, 2016
      Europejska Unia Piłkarska (UEFA) zapłaci od 5800 euro dziennie każdemu klubowi za każdego zawodnika, który weźmie udział w rozpoczynających się 10 czerwca mistrzostwach Europy. Łącznie władze futbolu na Starym Kontynencie przeznaczą na to ok. 100 mln euro.